Czesc wszystkim

Tutaj się witamy :)
ODPOWIEDZ
xdonicx
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2020, 04:21

Czesc wszystkim

Post autor: xdonicx » 16 gru 2020, 04:24

Witam
Jestem z Rzeszowa (mieszkam w chicago) planuje kupić c3 silnik 454 lub 427 najlepiej w cabrio :P

Mam nadzieje ze będzie nam się miło współpracowało.

Pozdro

Awatar użytkownika
M8T5B
Posty: 127
Rejestracja: 28 sty 2019, 18:15
Auto:: C6 Z06 Atomic Orange
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Kontakt:

Re: Czesc wszystkim

Post autor: M8T5B » 16 gru 2020, 09:49

Cześć. :)

Awatar użytkownika
smerf
Posty: 760
Rejestracja: 02 mar 2012, 12:18
Auto:: Corvette C5-coupe/manual-wersja Europa
Lokalizacja: Mikołów-Śląskie

Re: Czesc wszystkim

Post autor: smerf » 16 gru 2020, 09:58

Kup sobie nowszą przynajmniej pojeżdzisz sobie, no chyba że uwielbiasz leżeć pod autem.
Galeria zdjęć C5 http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id= ... angkalinka" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
tatoo
Posty: 799
Rejestracja: 18 lut 2012, 14:14
Auto:: Z06
Lokalizacja: Świdnica

Re: Czesc wszystkim

Post autor: tatoo » 16 gru 2020, 17:21

Witaj ;)
Pozdrawiam tatoo
Obrazek

Awatar użytkownika
Pafu
Z06 Addicted
Posty: 1884
Rejestracja: 05 lip 2012, 08:10
Auto:: C6 Z06 BLACK LSX
Kontakt:

Re: Czesc wszystkim

Post autor: Pafu » 16 gru 2020, 21:32

witam

Awatar użytkownika
Yarkoos
Posty: 432
Rejestracja: 17 sie 2012, 14:24
Auto:: Corvette C5 Z06, C3 '75 L48, C6 ZR1
Lokalizacja: Łódź

Re: Czesc wszystkim

Post autor: Yarkoos » 18 gru 2020, 00:08

smerf pisze:
16 gru 2020, 09:58
Kup sobie nowszą przynajmniej pojeżdzisz sobie, no chyba że uwielbiasz leżeć pod autem.
To są pomówienia! Jeśli kupisz dobry egzemplarz to będzie świetnie służył. Nie "projekt", nie "do drobnych poprawek mechanicznych", ale taką zdrową, rasową C3 gdzie silnik chodzi i brzmi jak złoto. Śmigam sobie w różnych porach dnia i roku już 2 lata i, jak dotąd, miałem tylko drobny problem z wężykiem od wspomagania (dostępny w Polsce, w paczkomacie na drugi dzień).

Dla przykładu - zdjęcie z dziś:
Obrazek

C3 nie uraczy Cię powalonymi komunikatami typu "service column lock", nie będzie blokowała dostępu do auta, bo skończył Ci się prąd, kluczyki są mega tanie i nie musisz robić tańca czarownika z magnesami wokół opon. Ponadto aspekt psychologiczny - w przeciwieństwie do nowszych Vette, C3 nie wzbudza zawiści, raczej budzi dziecięcy zachwyt. Instynktownie.

Ustawiłem sobie 3 Vetty ostatnio i przechodziła rodzina. Ojciec spytał czy mogą zrobić zdjęcie więc się odsunąłem dając im pole do działania. I dziecko bez zastanowienia ominęło C5 (a przecież czerwień na niej ładniejsza), ominęło C6 (a przecież poszerzona karoseria wygląda kozacko, przypomina batmobil) i ustawiło się nie na tle minizlotu tylko wyraźnie przy samej C3. Ponadczasowa sylwetka.
I still play with cars.

RAZOR
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2020, 01:48
Auto:: w trakcie poszukiwań

Re: Czesc wszystkim

Post autor: RAZOR » 18 gru 2020, 22:58

Yarkoos pisze:
18 gru 2020, 00:08
smerf pisze:
16 gru 2020, 09:58
Kup sobie nowszą przynajmniej pojeżdzisz sobie, no chyba że uwielbiasz leżeć pod autem.
To są pomówienia! Jeśli kupisz dobry egzemplarz to będzie świetnie służył. Nie "projekt", nie "do drobnych poprawek mechanicznych", ale taką zdrową, rasową C3 gdzie silnik chodzi i brzmi jak złoto. Śmigam sobie w różnych porach dnia i roku już 2 lata i, jak dotąd, miałem tylko drobny problem z wężykiem od wspomagania (dostępny w Polsce, w paczkomacie na drugi dzień).

Dla przykładu - zdjęcie z dziś:
Obrazek

C3 nie uraczy Cię powalonymi komunikatami typu "service column lock", nie będzie blokowała dostępu do auta, bo skończył Ci się prąd, kluczyki są mega tanie i nie musisz robić tańca czarownika z magnesami wokół opon. Ponadto aspekt psychologiczny - w przeciwieństwie do nowszych Vette, C3 nie wzbudza zawiści, raczej budzi dziecięcy zachwyt. Instynktownie.

Ustawiłem sobie 3 Vetty ostatnio i przechodziła rodzina. Ojciec spytał czy mogą zrobić zdjęcie więc się odsunąłem dając im pole do działania. I dziecko bez zastanowienia ominęło C5 (a przecież czerwień na niej ładniejsza), ominęło C6 (a przecież poszerzona karoseria wygląda kozacko, przypomina batmobil) i ustawiło się nie na tle minizlotu tylko wyraźnie przy samej C3. Ponadczasowa sylwetka.
Racja. Muszę przyznać, że C3 robi mega robotę. Jest wspaniała stylistycznie. Gratuluję pięknej sztuki :D

xdonicx
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2020, 04:21

Re: Czesc wszystkim

Post autor: xdonicx » 22 gru 2020, 04:12

Nie chce innego modelu jak c3 ze względu na charakter ten samochód ma swoja dusze :) i silniki 454 super brzmi. Obecnie jestem w usa i ciężko coś znaleźć ale liczę na to ze mi się uda .

ODPOWIEDZ