Dominika wita

Tutaj się witamy :)
Dominika
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2019, 15:19
Auto:: Corvette c5, 1998
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dominika wita

Post autor: Dominika » 13 kwie 2019, 16:04

WASyL pisze:
09 kwie 2019, 07:27
Dominika pisze:Witaj na forum.

P.S. ;-) Najważniejsza jest rozmowa
Oj tak… W ten weekend jakieś 250 km rozmów o tym i o tamtym, w różnych warunkach, nawierzchni drogowej, prędkości, a co najważniejsze - wrażliwości :) Jestem zachwycona :) Trochę oszukuje, oznajmiając nagle, że brak zupełnie pusty, choć niedawno wlałam do pełna, albo, że pasy nie zapięte, jak zapięte . Warujące kontrolki – z tego co wiem, częsta przypadłość nieco starszych amerykańskich aut (mąż pasjonat).No więc trochę ją przegoniłam, w ramach rozsądku oczywiście. Pewnie zadowolona, bo u poprzedniego właściciela za długo stała, ostatnio prawie nieużywana. Przebieg ma… śmieszny jak na 20-latkę, choć wiadomo, że nie jest to pojazd na codzienne sprawunki.
Adres zdjęcia z internetu wstaw tutaj a ja to potem poprawię by się wyświetlało. Kontrolki w C5 to nie jest norma.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
[/quote]
Podsyłam linki (nie wiem który dobry - mam nadzieję, że któryś tak :) z góry dziękuję za pomoc WASyl. Pozdrawiam

Obrazek
Obrazek

Seba
Posty: 826
Rejestracja: 11 lis 2015, 16:44

Re: Dominika wita

Post autor: Seba » 13 kwie 2019, 17:53

Witaj.. Widze ze z vcentrum vette...

Dominika
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2019, 15:19
Auto:: Corvette c5, 1998
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dominika wita

Post autor: Dominika » 13 kwie 2019, 21:37

Seba pisze:
13 kwie 2019, 17:53
Witaj.. Widze ze z vcentrum vette...

Tak, stała tam przez moment. Poprzedni właściciel to znajomy i od niego ją kupiłam :)

Awatar użytkownika
C3_wawa
Posty: 321
Rejestracja: 18 wrz 2016, 22:50
Auto:: C3 1976

Re: Dominika wita

Post autor: C3_wawa » 13 kwie 2019, 22:50

Dominika pisze:
08 kwie 2019, 21:09
Witaj na forum.

P.S. ;-) Najważniejsza jest rozmowa
Oj tak… W ten weekend jakieś 250 km rozmów o tym i o tamtym, w różnych warunkach, nawierzchni drogowej, prędkości, a co najważniejsze - wrażliwości :) Jestem zachwycona :) Trochę oszukuje, oznajmiając nagle, że brak zupełnie pusty, choć niedawno wlałam do pełna, albo, że pasy nie zapięte, jak zapięte . Warujące kontrolki – z tego co wiem, częsta przypadłość nieco starszych amerykańskich aut (mąż pasjonat).No więc trochę ją przegoniłam, w ramach rozsądku oczywiście. Pewnie zadowolona, bo u poprzedniego właściciela za długo stała, ostatnio prawie nieużywana. Przebieg ma… śmieszny jak na 20-latkę, choć wiadomo, że nie jest to pojazd na codzienne sprawunki.
[/quote]
Moja to nawet nie oszukuje. Wypije wszystko co jej wleje. Juz nawet na kilometry nie przeliczam tylko na moto godziny . Przyjedz na zlot pod koniec kwietnia i się pochwal na zywo.

Dominika
Posty: 18
Rejestracja: 05 kwie 2019, 15:19
Auto:: Corvette c5, 1998
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dominika wita

Post autor: Dominika » 14 kwie 2019, 23:18

C3_wawa pisze:
13 kwie 2019, 22:50
Dominika pisze:
08 kwie 2019, 21:09
Witaj na forum.
Moja to nawet nie oszukuje. Wypije wszystko co jej wleje. Juz nawet na kilometry nie przeliczam tylko na moto godziny . Przyjedz na zlot pod koniec kwietnia i się pochwal na zywo.
Zrobiłam test – dolałam do uprzednio pełnego baku po 100 km, kontrolka oczywiście po drodze padła. Jakoś nie spojrzałam, z przyzwyczajenia, na wynik na dystrybutorze. Przy kasie dwa razy pytałam pani, czy nie pomyliła numeru dystrybutora. Wyszło jakieś 10l/100km przy w miarę (bo się nie da nie, no nie da czasem nie przycisnąć :) ) płynnej jazdy. Dzięki za zaproszenia na zlot, niestety data mi bardzo nie pasuje. Może innym razem. Jeśli organizujecie jakieś „podzloty” gdzieś w okolicy , spontaniczne, wdzięcznam za info.
PS
Wiedząc, że moja Corvettka tego nie usłyszy powiem szeptem, że C3 to najpiękniejszy model (oczywiście moim zdaniem) z tej szacownej rodziny. Ale C5 ma wiele, wiele innych zalet :) I oczywiście też jest wyjątkowa. I piękna :)

Awatar użytkownika
Nordini
Toxic Boy
Posty: 1570
Rejestracja: 05 cze 2012, 19:04
Auto:: C5R club coupe/convertible
Lokalizacja: Piaseczno - Warszawa

Re: Dominika wita

Post autor: Nordini » 18 kwie 2019, 08:37

witamy :)
Ryzyko uszczęśliwia !
Everything I do, I do it BIG

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ