hej

Tutaj się witamy :)
ODPOWIEDZ
empowered
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2016, 12:04

hej

Post autor: empowered » 26 sty 2016, 11:59

Dzien dobry

Z tej strony Michał, pochodzę ze śląska i mam zamiar kupić Corvette C5. Jestem zdecydowany i wiem czego się spodziewać po tym aucie. Pytanie tylko, czy z budżetem 60-65tys jestem w stanie kupić C5 z manualną skrzynią i w stanie należytym. Czy szukać w PL czy w USA ? (jeśli tak to na jakich stronach?) A może wiecie coś o fajnych sztukach w PL w tej cenie?

dzięki za pomoc, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lopez
Posty: 987
Rejestracja: 24 lis 2013, 15:57
Lokalizacja: Włocławek

Re: hej

Post autor: Lopez » 26 sty 2016, 12:03

Czołem, z tym budżetem jesteś w stanie kupić naprawdę fajną C5. W Stanach ze względu na kurs $ nie opłaca się na tę chwilę kupować, poluj na jakąś ładną sztukę w Polsce. Na wiosnę zwykle pojawia się sporo ogłoszeń.

Djbooom
Posty: 889
Rejestracja: 22 lut 2014, 09:06
Auto:: Corvette C5, Superb II,Audi Q7, Megane
Lokalizacja: Nysa

Re: hej

Post autor: Djbooom » 26 sty 2016, 12:13

Powitać ;-) Szukaj w Pl - kolega Stano jeszcze nie dawno chciał sprzedać swoją napisz do niego może się dogadacie.

Awatar użytkownika
cyvik
Posty: 386
Rejestracja: 25 sty 2014, 23:34
Lokalizacja: Racibórz

Re: hej

Post autor: cyvik » 26 sty 2016, 13:16

tu sprawdź.
tel. 509241296 julek- śląsk

empowered
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2016, 12:04

Re: hej

Post autor: empowered » 26 sty 2016, 13:21

Zółta widziałem na OLX, też sie nią interesuje, ale jest tu jeden wątek o niej i po lekturze sam już nie wiem.

za kontakt dziękuję :)

Awatar użytkownika
Nordini
Toxic Boy
Posty: 1570
Rejestracja: 05 cze 2012, 19:04
Auto:: C5R club coupe/convertible
Lokalizacja: Piaseczno - Warszawa

Re: hej

Post autor: Nordini » 26 sty 2016, 16:18

witamy , powodzenia w dążeniu do celu :)
Ryzyko uszczęśliwia !
Everything I do, I do it BIG

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcus
Posty: 115
Rejestracja: 06 gru 2015, 18:43
Auto:: C6 Z06, C7 Z06/Z07
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: hej

Post autor: Marcus » 26 sty 2016, 17:14

Witam, obyś znalazł ładną sztukę :)

Stano
Posty: 75
Rejestracja: 24 lip 2012, 16:06
Auto:: Corvette C5
Lokalizacja: Civitas Kielcencis

Re: hej

Post autor: Stano » 26 sty 2016, 18:12

Na OLX była moja sztuka. Co do kultury. Hmmm... Jestem człowiekiem który nie daję sobie pluć w twarz. Poprostu facet. Kulture zostawiam dla tych którzy zasługują. Chłopak z forum był oglądać i tyle. Nerwy Mi puściły ale dlatego że częściowo pisał bzdury. Może powiedziec czy bylem kulturalny w rozmowach i w goscinie jak Mnie odwiedzili dwa razy.

Awatar użytkownika
cyvik
Posty: 386
Rejestracja: 25 sty 2014, 23:34
Lokalizacja: Racibórz

Re: hej

Post autor: cyvik » 26 sty 2016, 19:07

Stano pisze:Na OLX była moja sztuka. Co do kultury. Hmmm... Jestem człowiekiem który nie daję sobie pluć w twarz. Poprostu facet. Kulture zostawiam dla tych którzy zasługują. Chłopak z forum był oglądać i tyle. Nerwy Mi puściły ale dlatego że częściowo pisał bzdury. Może powiedziec czy bylem kulturalny w rozmowach i w goscinie jak Mnie odwiedzili dwa razy.
nie chciałbym się wtrącać stano ale jeśli sprowokujesz drzymka będzię to już trzeci wątek w którym przepychacie się werbalnie

empowered
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2016, 12:04

Re: hej

Post autor: empowered » 26 sty 2016, 20:46

Stano - spokojnie. mnie Wasze przepychanki słowne zupełnie nie interesują :) sam też nie wdaje się w takie rzeczy. Mnie interesuje tylko stan samochodu jeśli go kupuje i wtedy go sprawdzam ;-)

jak wiesz napisałem Ci PW, i jeśli będę konkretnie przygotowany czasowo to pewnie podjadę oglądać. Będziesz musiał znieść to, że ogólnie oglądam też dość dokładnie wozy, które kupuje ;-))
Twój samochód wygląda bardzo ładnie, wykres z hamowni też jest w porządku. Alarm od drzwi mi nie wadzi, a magnetic ride nie wiem. Szczerze to lubię dobrze prowadzące się wozy (przesiadam się z M5 E39, które uważam za samochód wspaniale jeżdzący) i nie wiem czy nie zmienił bym tego na zawias bilsteina. Czytałem o spawach ale dopóki nie zobaczę to nie gdybam. Ważne, żeby wóz był prosty. może być po małej przygodzie pod warunkiem, że było to zrobione zgodnie z dobrą praktyką.

Znajdę więcej czasu to będe dzwonić ;-)

Awatar użytkownika
aro
Posty: 1744
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:01
Auto:: Vette '79
Lokalizacja: Ujazdów
Kontakt:

Re: hej

Post autor: aro » 27 sty 2016, 07:32

witaj. mam nadzieję, że zmienisz nicka jak kupisz vettę, bo strasznie bolą oczy ;)
The tendency is to push it as far as you can.
Vetta '79, cammed C4 LT1, anthracite wrapped, C5 front brakes.
C3 for sale :( --> KLIK!!!

empowered
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2016, 12:04

Re: hej

Post autor: empowered » 27 sty 2016, 08:39

aro pisze:witaj. mam nadzieję, że zmienisz nicka jak kupisz vettę, bo strasznie bolą oczy ;)

heheh mogę to zrozumieć, choć uważam, że auta z M gmbh to również dzieła sztuki inżynieryjnej ;-)

a powiedzcie mi czy każda C5 ma HUD?

Awatar użytkownika
aro
Posty: 1744
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:01
Auto:: Vette '79
Lokalizacja: Ujazdów
Kontakt:

Re: hej

Post autor: aro » 27 sty 2016, 09:16

empowered pisze:heheh mogę to zrozumieć, choć uważam, że auta z M gmbh to również dzieła sztuki inżynieryjnej ;-)
nie wykluczam, ale też nie potwierdzam. równie dobrze mogłeś sobie dać nicka seksoholik bo seks też jest fajny ;)
dla mnie nick to forma imienia, którą używa się między innymi na zlotach, a głupio będzie do Ciebie na zlocie w Pałacu przy ognisku wołać "empałer, chodź się kur... napić!!!"
The tendency is to push it as far as you can.
Vetta '79, cammed C4 LT1, anthracite wrapped, C5 front brakes.
C3 for sale :( --> KLIK!!!

Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1091
Rejestracja: 14 gru 2012, 23:41
Auto:: Chevrolet Corvette C5 Convertible

Re: hej

Post autor: Michał » 27 sty 2016, 09:48

Nie, nie wszystkie mają HUD

Awatar użytkownika
zietek
Posty: 1746
Rejestracja: 09 lis 2011, 14:51
Auto:: corvette C4
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

Re: hej

Post autor: zietek » 27 sty 2016, 10:20

aro pisze:
empowered pisze:heheh mogę to zrozumieć, choć uważam, że auta z M gmbh to również dzieła sztuki inżynieryjnej ;-)
nie wykluczam, ale też nie potwierdzam. równie dobrze mogłeś sobie dać nicka seksoholik bo seks też jest fajny ;)
dla mnie nick to forma imienia, którą używa się między innymi na zlotach, a głupio będzie do Ciebie na zlocie w Pałacu przy ognisku wołać "empałer, chodź się kur... napić!!!"
ej......sexoholik, chodz sie kur... napic :D to byloby dobre :D

Mpowery dobre auta naprawde, kupisz vette i pod wzgledem prowadzenia mozesz byc troche zniesmaczony, ale vette kocha sie za to ze jest to poprostu vetta, z amerykanskim v8

nie wszystkie c5 mialy hud-a

empowered
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2016, 12:04

Re: hej

Post autor: empowered » 27 sty 2016, 11:18

zietek pisze:
aro pisze:
empowered pisze:heheh mogę to zrozumieć, choć uważam, że auta z M gmbh to również dzieła sztuki inżynieryjnej ;-)
nie wykluczam, ale też nie potwierdzam. równie dobrze mogłeś sobie dać nicka seksoholik bo seks też jest fajny ;)
dla mnie nick to forma imienia, którą używa się między innymi na zlotach, a głupio będzie do Ciebie na zlocie w Pałacu przy ognisku wołać "empałer, chodź się kur... napić!!!"
ej......sexoholik, chodz sie kur... napic :D to byloby dobre :D

Mpowery dobre auta naprawde, kupisz vette i pod wzgledem prowadzenia mozesz byc troche zniesmaczony, ale vette kocha sie za to ze jest to poprostu vetta, z amerykanskim v8

nie wszystkie c5 mialy hud-a

spoko, imię albo inna xywkę się wymyśli ;-)

tak dokładnie, dlatego jak napisałem wiem czego mniej więcej się spodziewać po C5 i wybieram to auto sercem ;-)
Zresztą ja mam już jednego amerykańca a mianowicie Trans Ama GTA L98 i nim czasem ciężko trafić w zakręt chociaż tragedii nie ma. Vette C5 w porównaniu z nim to będzie napewno super sportowy wóz ;-) a z M5 pomyślę, może je zostawie bo to chyba ostatni Mpower jeszcze na starych zasadach czyli V8 + manual i mało elektroniki.

nogal
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2016, 09:43
Auto:: Camaro/Trans Am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: hej

Post autor: nogal » 27 sty 2016, 12:08

empowered pisze: Zresztą ja mam już jednego amerykańca a mianowicie Trans Ama GTA L98 ...
Zapraszam na fbody.pl - chetnie bym poczytał o nim :)

Awatar użytkownika
Lukas134
Posty: 2928
Rejestracja: 04 kwie 2012, 18:22
Auto:: Corvette C4 89 & C6 06
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: hej

Post autor: Lukas134 » 27 sty 2016, 12:14

Siemanko :) fajny zestaw aut M5 i GTA :) jak by doszła Vetta to jeszcze ciekawiej :)

Awatar użytkownika
majorski
Posty: 169
Rejestracja: 16 wrz 2015, 12:25
Auto:: C6 Z06 LSX
Lokalizacja: Jelenia Gora

Re: hej

Post autor: majorski » 28 sty 2016, 22:12

Cześć !

ODPOWIEDZ