Mariusz z Warszawy

Tutaj się witamy :)
mario49
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2015, 18:36

Re: Mariusz z Warszawy

Post autor: mario49 » 15 paź 2015, 20:09

Zakup auta i jego sprowadzenie ogarnia mi znajomy, sam raczej bym się nie odważył :) teraz muszę się tylko uzbroić w cierpliwość i w zimę zaczynamy prace nad autem aby na wiosnę można było sobie polatać nowym nabytkiem :)

kirkblade
Posty: 83
Rejestracja: 05 maja 2014, 17:16

Re: Mariusz z Warszawy

Post autor: kirkblade » 16 paź 2015, 15:21

Życzę szczęścia i powodzenia na pewno się przyda :)

AndrzejŁódź
Posty: 113
Rejestracja: 21 sie 2015, 20:54
Auto:: c4 1990,
Lokalizacja: Łódź

Re: Mariusz z Warszawy

Post autor: AndrzejŁódź » 17 paź 2015, 19:02

smerf pisze:Nie lepiej było kupić w Polsce,połowa problemów odpada ,diabli wiedzą co w niej siedzi ,ale szacun za odwagę i powodzenia :shock:
Widzisz kolego i można zacząć temat do dłuższej rozmowy, bo kiedy pojawia się ktoś na forum oferujący sprowadzoną już vete natychmiast jest bojkotowany przez kilku forumowiczów ! Na portalach ogólnych nie jest już tak fajnie kupować ..... to co ja opisałem jako "mocno uszkodzona" zdecydowana większość
sprzedawców opisze jako "do poprawek lakierniczych "
Obrazek
...PLEA$URE NEVER DIES

Awatar użytkownika
Pafu
Z06 Addicted
Posty: 1884
Rejestracja: 05 lip 2012, 08:10
Auto:: C6 Z06 BLACK LSX
Kontakt:

Re: Mariusz z Warszawy

Post autor: Pafu » 17 paź 2015, 19:43

AndrzejŁódź pisze:
smerf pisze:Nie lepiej było kupić w Polsce,połowa problemów odpada ,diabli wiedzą co w niej siedzi ,ale szacun za odwagę i powodzenia :shock:
Widzisz kolego i można zacząć temat do dłuższej rozmowy, bo kiedy pojawia się ktoś na forum oferujący sprowadzoną już vete natychmiast jest bojkotowany przez kilku forumowiczów ! Na portalach ogólnych nie jest już tak fajnie kupować ..... to co ja opisałem jako "mocno uszkodzona" zdecydowana większość
sprzedawców opisze jako "do poprawek lakierniczych "
AndrzejŁódz nie wiem jak kolejny raz skwitować Twoje komentarze więc ... zrobię to tym razem w sposób humorystyczny - aczkolwiek dla Ciebie będzie to z podtekstem....

Jak umierają komórki mózgowe blondynki?
- Samotnie...

ODPOWIEDZ