ASO Chevrolet

Opinie na temat warsztatów i mechaników.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
volumax
Posty: 185
Rejestracja: 30 maja 2015, 23:17
Auto:: Corvette C7
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ASO Chevrolet

Post autor: volumax » 09 paź 2015, 11:10

No to Chevrolet stwierdził że ma nas w dupie. Ostatnie ASO w Polsce - AUTOPOL z Warszawy kończy działalność a Chevrolet Polska stwierdził że ma mnie w 4 literach i wysyła mnie na infolinię do Szwecji żebym się pytał co dalej z serwisem auta na gwarancji. Macie jakieś pomysły ??? może ktoś zna w PL jakieś ASO Chevrolet które serwisuje Corvette.

Awatar użytkownika
VenomVette
Posty: 655
Rejestracja: 07 lut 2012, 11:40
Auto:: Mercedes W124 Coupe E320 (manual Getrag)
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: ASO Chevrolet

Post autor: VenomVette » 09 paź 2015, 11:24

Ale skoro corvette to już osobna marka to jak to jest? w wawie jest chyba CADILLAC/CORVETTE

Awatar użytkownika
volumax
Posty: 185
Rejestracja: 30 maja 2015, 23:17
Auto:: Corvette C7
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ASO Chevrolet

Post autor: volumax » 09 paź 2015, 12:30

Ok jak coś to Auto Szpot w Swarzędzu serwisuje Corvette i ma status ASO. Szkoda tylko że w Chevrolet Polska nic nie wiedzą i działają na zasadzie my nic nie wiemy i w ogóle po co Pan do nas dzwoni a jak człowiek zadaje niewygodne pytania to dziunia po drugiej stronie robi się nieprzyjemna i nerwowa.

Awatar użytkownika
WASyL
Mechanik/Admin
Posty: 2501
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:34
Auto:: bmw
Lokalizacja: Usa
Kontakt:

Re: ASO Chevrolet

Post autor: WASyL » 09 paź 2015, 12:57

VenomVette pisze:Ale skoro corvette to już osobna marka to jak to jest? w wawie jest chyba CADILLAC/CORVETTE
był i się zamknął

pzdr

Awatar użytkownika
artas270
Posty: 288
Rejestracja: 26 wrz 2012, 17:51
Auto:: Corvette C5 Convertible
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ASO Chevrolet

Post autor: artas270 » 09 paź 2015, 13:26

W Gdańsku jest serwis Haller na Osowej.Ale Corvetta to dla nich
pojazd egzotyczny na Serwisie.Ale mają statut Aso.

Awatar użytkownika
volumax
Posty: 185
Rejestracja: 30 maja 2015, 23:17
Auto:: Corvette C7
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ASO Chevrolet

Post autor: volumax » 09 paź 2015, 14:16

Mała aktualizacja Auto Szpot może wymienić olej ale jeśli chodzi o naprawy gwarancyjne to już się nie podejmują. Pozostaje tylko Berlin albo warsztaty niezależne

Awatar użytkownika
Patryk
Posty: 1431
Rejestracja: 14 sty 2013, 10:10

Re: ASO Chevrolet

Post autor: Patryk » 09 paź 2015, 15:09

volumax pisze:Mała aktualizacja Auto Szpot może wymienić olej ale jeśli chodzi o naprawy gwarancyjne to już się nie podejmują. Pozostaje tylko Berlin albo warsztaty niezależne
Ile jest gwarancji , 5 lat / 100 000 mil ???

Awatar użytkownika
volumax
Posty: 185
Rejestracja: 30 maja 2015, 23:17
Auto:: Corvette C7
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ASO Chevrolet

Post autor: volumax » 13 paź 2015, 16:01

Nie jestem pewny ale nie mniej niż 2 lata i 100 tyś km

eddi29
Posty: 21
Rejestracja: 06 lut 2015, 18:50
Auto:: Corvette C7 Dodge Viper 2014
Lokalizacja: Poznań

Re: ASO Chevrolet

Post autor: eddi29 » 16 paź 2015, 22:15

volumax pisze:Mała aktualizacja Auto Szpot może wymienić olej ale jeśli chodzi o naprawy gwarancyjne to już się nie podejmują. Pozostaje tylko Berlin albo warsztaty niezależne
Potwierdzam. Wymieniałem tam olej w C7 i tez mi tak powiedzieli....

Awatar użytkownika
volumax
Posty: 185
Rejestracja: 30 maja 2015, 23:17
Auto:: Corvette C7
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ASO Chevrolet

Post autor: volumax » 08 lip 2016, 23:44

Dostałem dziś telefon z Autopol że zapraszają do nowej siedziby. Zapytałem czy mogą serwisować moje c7 w ramach gwarancji. Dostałem info że tak nie ma problemu mają autoryzację. Wychodzi na to że mamy z powrotem ASO i nie trzeba latać do Berlina na wymianę oleju. W poniedziałek zadzwonię i jeszcze raz potwierdzę tą informację.

Awatar użytkownika
volumax
Posty: 185
Rejestracja: 30 maja 2015, 23:17
Auto:: Corvette C7
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ASO Chevrolet

Post autor: volumax » 11 lip 2016, 13:04

Potwierdziłem informację. Jeśli ktoś potrzebuje ASO do przeglądu lub naprawy gwarancyjnej swojej C7 to Autopol posiada autoryzację i bez stresu można serwisować u nich auto. Zmienili adres teraz znajdują się na ul Uprawnej. To dobra wiadomość bo na ostatni przegląd musiałem dymać do Berlina.

Awatar użytkownika
Scrambler
Posty: 60
Rejestracja: 29 cze 2016, 11:21
Auto:: Firebird Trans Am 6.0 manual

Re: ASO Chevrolet

Post autor: Scrambler » 11 lip 2016, 18:47

Niezły kurnik pokryty sidingiem tam mają. Oczywiście dobrze że będzie polskie ASO jest to świetna wiadomość, mam tylko nadzieję że nie wpadną na pomysł by tam auta sprzedawać. ;)

Awatar użytkownika
volumax
Posty: 185
Rejestracja: 30 maja 2015, 23:17
Auto:: Corvette C7
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ASO Chevrolet

Post autor: volumax » 11 lip 2016, 21:43

Miesiąc temu byłem w Berlinie w http://www.autohauskramm.de/go.to/modix ... seite.html na przeglądzie. W trakcie serwisu poszedłem pooglądać auta do sprzedaży i się przeraziłem. Nowe auta i każdy jeden kwalifikował się do polerki. Lakier zjechany masakrycznie. Prawdopodobnie myją te samochody w myjni automatycznej a jak się zakurzy to wycierają szmatą na sucho. Wyglądało to tragicznie przy oświetleniu w salonie. Sam tam auto kupowałem i nie zwróciłem na to uwagi. Zobaczyłem dopiero pod specjalną lampą w auto spa. Skończyło się korektą lakieru. Generalnie jeśli chodzi o serwis w Berlinie dupy nie urywa a klienta traktują na odpierdol byle zrobić, wydoić i do widzenia. Zapytałem przed serwisem jak myją samochód a oni zdziwieni odpowiedzieli że nie myją chyba że klient ma specjalne życzenie. Po tym co zobaczyłem zastrzegłem że w żadnym wypadku. Auto odebrałem z ubrudzoną na niektórych elementach tapicerką od brudnych paluchów mechanika. Przy wystawianiu faktury pani miała problem aby poprawnie przepisać dane z karteczki - może u nich to nie problem ale u nas US czepia się każdego błędu. Przy trzeciej poprawce pani okazywała już jawnie swoje niezadowolenie. Przy zakupie auta miałem przyrzeczony hotel w centrum Berlina dla mnie i dla żony plus auto tej samej klasy na okres serwisu. Skończyło się tym że musiałem się wykłócić o auto zastępcze bo w pierwszej wersji kazali sobie za nie zapłacić. Szczerze miałem zupełnie inne oczekiwanie od firmy w której zostawiłem tyle siana.

Awatar użytkownika
Scrambler
Posty: 60
Rejestracja: 29 cze 2016, 11:21
Auto:: Firebird Trans Am 6.0 manual

Re: ASO Chevrolet

Post autor: Scrambler » 11 lip 2016, 22:33

To się dobrze wstrzeliłeś w temat z tym wpisem. Tak się składa, że na FB Cadillac-a, producent chwali się debiutem dwóch nowych modeli w Berlinie na rynku niemieckim. I pięknie ich ktoś wypunktował pisząc "Dobra, wszystko fajnie, ale ten wasz dealer w Berlinie wygląda jak Kebab, nie jak miejsce sprzedaży aut luksusowych, jak Corvette i Cadillac. Najpierw zainwestujcie, jak kiedyś Lexus, a dziś Infiniti w salony z prawdziwego zdarzenia i w obsługę klienta, a potem się chwalcie debiutem nowych modeli". Zawsze też możesz się tam wpisać dając im pstryczka w nos. BTW, wiem, że tam pewnie mniej po drodze, jak do Berlina, ale może lepsze standardy są w Bratysławie i Pradze?
volumax pisze:Generalnie jeśli chodzi o serwis w Berlinie dupy nie urywa a klienta traktują na odpierdol byle zrobić, wydoić...
Swoją drogą to jakbym słyszał znajomego o Porsche Połczyńska. Ale wiadomo za granicą, człowiek ma prawo spodziewać się czegoś więcej niż w PL...

ODPOWIEDZ