Kilka problemów

Opinie na temat warsztatów i mechaników.
ODPOWIEDZ
Kam
Posty: 13
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:23

Kilka problemów

Post autor: Kam » 31 maja 2020, 16:45

Cześć
Po tygodniu użytkowania i próbach ogarnięcia vetty miałbym do was parę pytań, jakbyście mogli pomóc. Dotyczy C4 1985rok.

1. Wentylator z przodu od zderzaka załącza mi się przy 90stopniach, ale ten od strony silnika nie załączył się nawet przy 105stopniach C. Czy to normalne?
2. Jedno światło mi się nie podnosi, ale zamyka się normalnie. Jak doprowadzę + i - bezpośrednio z aku do kostki mogę też podnieść ale nie zawsze, najczęściej wymaga pomocy pokrętłem, potem idzie normalnie. Jak podlączyłem do działającej lampy też nie podniosło. Rozumiem że muszę szukać problemu w mechanizmie?
3. Jak wykręcić lampę halogenu i kierunku w przednim zderzaku?
4. Czy jest jakaś opcja żeby wlew miał zamek? Albo że korek pasuje od innego GM, np Camaro czy Firebird?
5. Vetta mocno drży podczas jazdy, nie ma znaczenia czy przyśpieszam czy jadę stałą prędkością. Wrażenie jest takie jakbym jechał po tarce, aż buda drży. W czym może być problem?
6. Nie mogę przesunąć dźwigni regulacji temperatury, jest stale na max na zimne. Od nawiewów działa normalnie, klima również. Jest sens to rozbierać czy lepiej szukać używki?
7. Jak zdjąć tylny zderzak? Muszę zmienić lampy a mam za grube łapska żeby odkręcić przez rejestrację. I jakie wchodzą żarówki do tylnych lamp?

Z góry dzięki za podpowiedzi

ODPOWIEDZ