DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Opinie na temat warsztatów i mechaników.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lukas134
Posty: 2928
Rejestracja: 04 kwie 2012, 18:22
Auto:: Corvette C4 89 & C6 06
Lokalizacja: Mazowieckie

DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: Lukas134 » 17 sie 2015, 12:16

DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Warsztat Naszego forumowego kolegi DVJ84,
robiłem u Niego auto 2 razy, raz naprawiałem skrzynię automatyczną, za drugim razem wtryski. Jestem zadowolony z usług, ceny nie wygórowane, dobry kontakt i robota zrobiona dobrze :) Także polecam!! :)

Awatar użytkownika
Shog80
Posty: 330
Rejestracja: 13 sie 2014, 18:39
Auto:: C5 stroker 403"
Lokalizacja: Poznań

Re: DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: Shog80 » 17 sie 2015, 16:20

Ja też robiłem tam skrzynię i po wszystkich modyfikacjach jest to najprawdopodobniej najszybsze 4L60E w PL. Kompleksowa przebudowa skrzyni + zmiana dyfra z 3:15 na 3:42 sprawiły że Vetka zbiera się już całkiem przyzwoicie. Kontakt z warsztatem bardzo dobry, ceny przyzwoite. Z czystym sumieniem mogę polecić chłopaków, zresztą niebawem zostawię u nich auto na wymianę zawiechy i gruntowną przebudowę silnika.

nyos
Posty: 9
Rejestracja: 05 wrz 2015, 12:43

Re: DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: nyos » 01 paź 2015, 18:53

Ja robiłem swapa ze starego SBC 5.7 na LS1 i 4L60E w Pontiac GP'79 oczywiście z kompem. Zadanie mieli utrudnione bo robili po innym serwisie z Warszawy z który mówiąc delikatnie mnie załamał :) Trzeba było wszystko robić po nowemu i poprawiać spartolone rzeczy. Robotę wykonali, samochód przejechał w tym roku 9 tyś. km. i nie jedno współczeste auto zawstydził. Max udało się 251 km/h osiągnać mierzone na GPS uwzględniając aerodynamikę budy uważam to za dobry wynik. Jeśli się zdecyduję na modyfikacje to u nich, tak aby te 300 km/h łapał.

Marcel
Posty: 124
Rejestracja: 28 wrz 2012, 12:24
Auto:: Corvette
Lokalizacja: Belchatow

Re: DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: Marcel » 01 paź 2015, 19:42

Ja tez polecam kolegę DVJ84, wzmacnial mi moja TH 700 juz drugi rok lata bez zarzutu. :D
Dzięki Karol !
C5

asz1
Posty: 184
Rejestracja: 03 maja 2014, 07:39
Auto:: CORVETTE C5 C5 Z06
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: asz1 » 03 paź 2015, 06:49

ja jeszcze nie skorzystałem z usług ale chciałem podziękować za dobre i fachowe podpowiedzi polecam

Awatar użytkownika
cor-vettec5
Posty: 17
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:02

A JA nie polecam

Post autor: cor-vettec5 » 11 sie 2016, 19:27

Padla mi skrzynia w mojej c5 , mila byc naprawa na Standard cena 5500zl , za wzmocnienie powiedzieli 8000tys

Co sie okazuje , pierwsze to czlowiek ktöry jest na Forum nie jest ani pracownikiem ani wlascicielem zakladu a tylko znajomym ktöry urzycza sobie miejsca w Dream car , sä to dwie rözne osoby ,
Do naprawy skrzyni nie uzyto zanyh nowych czesci wedlug mnie a podmieniono tylko tarczki sprzegla na nowe albo i nawet uzywane poniewaz po naprawie autem zrobilem trase ze Swidnika do Gorzowa Wlkp. ok 800km plus 200km Kolo domu przy czym skrzynia padla , dzwoniäc do nich powiedzieli nie ma problemu auto trzeba przywiesc itd. a pytajac co z kosztem naprawy to wyszlo tak transport kryje klient czyli laweta ok 1500zl ( same paliwo i jedzenie plus nocleg ) a pözniej trzeba wrocic autem zyli znow ok 1000zl ,a jak wada bedzie z mojej winy co napewno bylo by w tym przypadku w tej firmie bo znöw spalily sie tarczki to ja place ponowny koszt ok 5500zl , faktury nie dostalem tylko jakis swistek w dolarach na kwite 5500dolaröw :-) , a przez Telefon non stop byly jakies kombinacje ze to ze tamto .

Finalnie Auto zaprowadzielm do innej firmy co opisze w nowym wätku

Awatar użytkownika
dvj84
Posty: 174
Rejestracja: 25 mar 2012, 15:45
Auto:: C5, automat, twin turbo
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: A JA nie polecam

Post autor: dvj84 » 11 sie 2016, 23:38

cor-vettec5 pisze:Padla mi skrzynia w mojej c5 , mila byc naprawa na Standard cena 5500zl , za wzmocnienie powiedzieli 8000tys

Co sie okazuje , pierwsze to czlowiek ktöry jest na Forum nie jest ani pracownikiem ani wlascicielem zakladu a tylko znajomym ktöry urzycza sobie miejsca w Dream car , sä to dwie rözne osoby ,
Do naprawy skrzyni nie uzyto zanyh nowych czesci wedlug mnie a podmieniono tylko tarczki sprzegla na nowe albo i nawet uzywane poniewaz po naprawie autem zrobilem trase ze Swidnika do Gorzowa Wlkp. ok 800km plus 200km Kolo domu przy czym skrzynia padla , dzwoniäc do nich powiedzieli nie ma problemu auto trzeba przywiesc itd. a pytajac co z kosztem naprawy to wyszlo tak transport kryje klient czyli laweta ok 1500zl ( same paliwo i jedzenie plus nocleg ) a pözniej trzeba wrocic autem zyli znow ok 1000zl ,a jak wada bedzie z mojej winy co napewno bylo by w tym przypadku w tej firmie bo znöw spalily sie tarczki to ja place ponowny koszt ok 5500zl , faktury nie dostalem tylko jakis swistek w dolarach na kwite 5500dolaröw :-) , a przez Telefon non stop byly jakies kombinacje ze to ze tamto .

Finalnie Auto zaprowadzielm do innej firmy co opisze w nowym wätku
Witam w zasadzie uważam że jako strona w tym temacie nie powinienem się
wypowiadać bo opinia to opinia i kropka ale jeśli większość to brednie
i pomówienia to postanowiłem zareagować nie ma wątpliwości ze doszło
do awarii po naszej naprawie i należy się naprawa gwarancyjna czasami tak
się zdarza po to jest gwarancja gdyby nic się nigdy nie psuło po
naprawie to pojęcie gwarancji nie były by nam znane. Naprawa była
przeprowadzona po najniższej linii oporu ponieważ klient wielokrotnie
podkreślał że to auto na handel i on nie ma zamiaru tym autem jeździć
bo już ma upatrzoną C6 i nie chce inwestować w auto , co i tak nie
zmienia faktu że naprawa została przeprowadzona na nowych częściach
zgodnie z zasadami sztuki.
Klient skontaktował się z nami informując o awarii tylko raz w rozmowie telefonicznej ustaliliśmy
że ogarnie transport i się odezwie do tej pory brak jakiegokolwiek
kontaktu była jeszcze jedna wiadomość na priv na którą odpisałem i
też cisza zostałem oskarżony o utrudniony kontakt , myślę że co jak
co ale kontakt zemną jest wzorowy co potwierdzą moi klienci i o to się
nie martwię.Jeśli chodzi o walutę w jakiej zostało wydrukowane
rozliczenie to było to w usd ponieważ używamy amerykańskiego programu
który automatycznie wylicza w dolarach co oczywiście na nikim nie robi
wrażenia bo wiadomo ze kwota jest w złotówkach no ale faktycznie jest to
nasza wina i wada , natomiast jeśli chodzi o fakturę sytuacja jakiej
można się domyśleć klient wyraźnie jej nie chciał no to nie dostał
tak zdecydował to tak ma. Po każdej naszej naprawie klient zawsze może
poprosić o okazanie starych części nie ma żadnego problemu ale i w tej
kwestii klient stwierdził że nie ma potrzeby po czym teraz twierdzi że
naprawa została przeprowadzona na używanych elementach oczywiście ma
prawo tak uważać tylko po co nie lepiej było sprawdzić jak była ku
temu okazja ?? nie rozumiem kompletnie intencji tego człowieka do awarii
doszło ok uznaliśmy naprawę gwarancyjna ustaliliśmy szczegóły
realizacji naprawy gwarancyjnej i cisza a potem ten post nie rozumiem.
Jeśli fakt że transport auta pokrywa właściciel nie odpowiadał
klientowi to czemu o tym nie powiedział tylko po prostu przestał się
odzywać???
Ps. Kwestie mojego udziału w Dream Car odbieram jako próbę sprowokowania na
spektakularnie niskim poziomie wiec postanawiam się nie wypowiadać :)

Ps2. oczywiście jako zespół Dream Car dziękujemy za każdą opinie.
Jeśli wszystko masz pod kontrolą to znaczy że jedziesz zbyt wolno.

Awatar użytkownika
cor-vettec5
Posty: 17
Rejestracja: 14 lip 2015, 11:02

Re: DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: cor-vettec5 » 13 sie 2016, 04:08

Według nagrań rozmów wynika co innego ale nie będę już pisał bo szkoda moich nerwów i na tym ..

Awatar użytkownika
Nordini
Toxic Boy
Posty: 1570
Rejestracja: 05 cze 2012, 19:04
Auto:: C5R club coupe/convertible
Lokalizacja: Piaseczno - Warszawa

Re: DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: Nordini » 06 gru 2018, 11:28

jakiś czas temu korzystałem z usług Karola i DREAM CAR

naprawiałem skrzynię 4l70 w Trailblazerze po awarii konwertera , przejechałem na razie 600km i póki co z naprawy jestem zadowolony , ponieważ skrzynia była częściowo wzmocniona Karol podpowiedział mi co jeszcze można zmienić żeby ją usprawnić, a co wymienić profilaktycznie bo widoczne było już jakieś zużycie ..

poprawił mi też program żeby skrzynia pracowała kulturalniej i bardziej pod moje preferencje przy ostrej jeździe , a przy okazji zrobił też małe korekty w mapie silnika , wszystko w cenie którą uzgodniliśmy przed całą operacją..

jedyne zastrzeżenia mogę mieć do samego kontaktu ( Karol nie zawsze może odebrać i czasem zapomni odpisać , a ja w gorącej wodzie kompany ;) ) no i kwestia czasu ( długo to wszystko trwało , zanim udało się ostatecznie zgrać ) , ale wiem że mieli małe nawarstwienie prac i problemy techniczne , więc może to tylko niefortunny przypadek że tak się zeszło..

reasumując , z usługi jestem zadowolony , polecam ich serwis i dziękuje Karolowi za fachową pomoc :)
Ryzyko uszczęśliwia !
Everything I do, I do it BIG

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shog80
Posty: 330
Rejestracja: 13 sie 2014, 18:39
Auto:: C5 stroker 403"
Lokalizacja: Poznań

Re: DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: Shog80 » 06 gru 2018, 20:05

Nordini pisze:
06 gru 2018, 11:28
jakiś czas temu korzystałem z usług Karola i DREAM CAR

naprawiałem skrzynię 4l70 w Trailblazerze po awarii konwertera , przejechałem na razie 600km i póki co z naprawy jestem zadowolony , ponieważ skrzynia była częściowo wzmocniona Karol podpowiedział mi co jeszcze można zmienić żeby ją usprawnić, a co wymienić profilaktycznie bo widoczne było już jakieś zużycie ..
Widziałem go na ACM i tam chyba podczas któregoś przejazdu doznał awarii ,ale pamiętam że robił czasy lepsze od wielu niby sportowych aut 8-)

Awatar użytkownika
Nordini
Toxic Boy
Posty: 1570
Rejestracja: 05 cze 2012, 19:04
Auto:: C5R club coupe/convertible
Lokalizacja: Piaseczno - Warszawa

Re: DREAM CAR Kalinówka 86, Świdnik

Post autor: Nordini » 07 gru 2018, 15:32

Shog80 pisze:
06 gru 2018, 20:05
Nordini pisze:
06 gru 2018, 11:28
jakiś czas temu korzystałem z usług Karola i DREAM CAR

naprawiałem skrzynię 4l70 w Trailblazerze po awarii konwertera , przejechałem na razie 600km i póki co z naprawy jestem zadowolony , ponieważ skrzynia była częściowo wzmocniona Karol podpowiedział mi co jeszcze można zmienić żeby ją usprawnić, a co wymienić profilaktycznie bo widoczne było już jakieś zużycie ..
Widziałem go na ACM i tam chyba podczas któregoś przejazdu doznał awarii ,ale pamiętam że robił czasy lepsze od wielu niby sportowych aut 8-)
no jakoś to jedzie ;) 2,5t , aerodynamika kiosku a powtarzalne 4,5s do paki robi :) później już szału nie ma, ale ze świateł mega kot :)
Ryzyko uszczęśliwia !
Everything I do, I do it BIG

Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ