Pozdrawiam Wszystkich

Tutaj się witamy :)
ODPOWIEDZ
TommyBoy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2020, 18:36

Pozdrawiam Wszystkich

Post autor: TommyBoy » 29 paź 2020, 19:00

Pamiętam, że już dobrych kilka lat temu, gdzieś w zakamarkach internetu znalazłem wskazówkę abym, w sytuacji gdy interesuje mnie Corvette, wziął pod uwagę Tutejsze forum. Od dłuższego czasu zabierałem się za rejestrację no i wreszcie jestem.

A co do Corvetty to moje marzenie od liceum. Pamiętam jak z 20 lat temu pracowałem zagranicą u prezesa GoodYeara na europę. Miał wynajętą willę pod Brukselą a ja malowałem tam płot. Pamiętam jak pewnego dnia siedziałem w cieniu naprzeciwko drzwi garażu. W pewnym momencie zaczęły otwierać się drzwi a przed moimi oczami powoli pojawiał się kształt. Teraz już wiem co to było ale w tamtym czasie jak zobaczyłem te okrągłe światła, ten muskularny a jednocześnie dynamiczny kształt tyłu... pamiętam że nie mogłem oderwać oczu. Obudził mnie dopiero dźwięk V8. To było de facto moje pierwsze zetknięcie z Corvettą. To było C5 w srebrnym kolorze, convertible. Kolo był takim włoskim amerykaninem, i chyba zabrał ze sobą C5 aby mieć coś co odróżniało go na drodze od wszystkich Jaguarów i Porsche. Niesamowite wspomnienie. Wtedy pomyślałem że muszę kiedyś ją mieć.

Dzisiaj szukam już od jakiegoś czasu od C4 do C6. Max $$ to 100k, ale jakby znalazło się coś konkretnego za więcej to pewnie coś wysupłam. Kilka ciekawych ofert z Polski już przeszło mi koło nosa więc pomyślałem że wpadnę na nasze polskie forum. Oczytałem się, obejrzałem chyba wszystko na YouTubie o Corvette, teraz po prostu trzeba ją kupić.

Awatar użytkownika
aro
Posty: 1744
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:01
Auto:: Vette '79
Lokalizacja: Ujazdów
Kontakt:

Re: Pozdrawiam Wszystkich

Post autor: aro » 30 paź 2020, 09:44

Witaj na forum, na pewno dobra decyzja.
Nie wiem czy dobrze dedukuję, ale 20 lat malowania płotów i można uzbierać 100k? :mrgreen: ;)
The tendency is to push it as far as you can.
Vetta '79, cammed C4 LT1, anthracite wrapped, C5 front brakes.
C3 for sale :( --> KLIK!!!

Awatar użytkownika
Slavo
Posty: 159
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:29
Auto:: BMW K1300S, Corvette C6 LS3,
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Pozdrawiam Wszystkich

Post autor: Slavo » 30 paź 2020, 11:51

aro pisze:
30 paź 2020, 09:44
Nie wiem czy dobrze dedukuję, ale 20 lat malowania płotów i można uzbierać 100k? :mrgreen: ;)
:lol: :D

TommyBoy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2020, 18:36

Re: Pozdrawiam Wszystkich

Post autor: TommyBoy » 30 paź 2020, 12:08

Pamiętam, że jak dla nastolatka to płacili lepiej niż dobrze. Dzisiaj drzewo posadzone, dom jest i córka, która lubi samochody więc...pora na Corvettę :)

Awatar użytkownika
Sławek C7 N. Sącz
Posty: 106
Rejestracja: 29 lut 2020, 07:34
Auto:: Subaru WRX STI, Honda Odyssey, C7,C5,C4
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Pozdrawiam Wszystkich

Post autor: Sławek C7 N. Sącz » 30 paź 2020, 21:51

TommyBoy pisze:
30 paź 2020, 12:08
Pamiętam, że jak dla nastolatka to płacili lepiej niż dobrze. Dzisiaj drzewo posadzone, dom jest i córka, która lubi samochody więc...pora na Corvettę :)
.....a pytam się gdzie syn ? 😉
Pozdrawiam serdecznie 🤚
Slawek Szewczyk tel 602 522 681

ODPOWIEDZ