Witam ja i c3 74’ cabrio

Tutaj się witamy :)
ODPOWIEDZ
Arek Keler
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2020, 15:31

Witam ja i c3 74’ cabrio

Post autor: Arek Keler » 08 sie 2020, 08:59

Witam wszystkich na forum
Wczoraj dopiero znalazłem Was ,cieszę się ze mogę poczytać wasze wpisy ... napewno w najbliższym czasie będę aktywniejszy bi wracam do kraju gdzie czeka na mnie moja c3 która kupiłem w zeszłym roku i niestety nie miałem czasu żeby się nią nacieszyć . Na szczęście już niedługo bo za 2 tyg wracam , auto jest już przygotowane do zarejestrowania (na zabytek ) wiec będę mógł jechać na przegląd i (mam nadzieje ) cieszyć się przejaszczkami po mieście 🙂 od momentu kiedy ja kupiłem to mam mieszane uczucia ... cieszę się jak dziecko w sklepie z zabawkami 😅 i martwię ze przerosną mnie koszta itp . Nie raz myślałem żeby ja sprzedać i odzyskać kasę (nie jestem bogaczem i każdy grosz się dla mnie liczy ) ale bez większego zastanawiania się kupiłem ją bo jak bym się zastanawiał to nigdy bym tego nie zrobił ... i za każdym razem gdy na pare dni przyjeżdżałem do PL wchodziłem na 10 min do garażu żeby ja odpalić , pogłaskać i myśli o sprzedaży odchodziły momentalnie 🙂
Zobaczymy jak to będzie ale Jak czytam wasze posty o zlotach itp to morda się od razu cieszy
Mam nadzieje ze kiedyś na taki trafie
Niewiem jak wrzucić zdjęcie auta
Jak mi się uda to piszcie komentarze , opisze stan , cene itp

Awatar użytkownika
molus1
Posty: 150
Rejestracja: 21 sie 2018, 11:28
Auto:: C6, A6, K1600GT
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam ja i c3 74’ cabrio

Post autor: molus1 » 09 sie 2020, 21:13

Arek Keler pisze:Witam wszystkich na forum
Wczoraj dopiero znalazłem Was ,cieszę się ze mogę poczytać wasze wpisy ... napewno w najbliższym czasie będę aktywniejszy bi wracam do kraju gdzie czeka na mnie moja c3 która kupiłem w zeszłym roku i niestety nie miałem czasu żeby się nią nacieszyć . Na szczęście już niedługo bo za 2 tyg wracam , auto jest już przygotowane do zarejestrowania (na zabytek ) wiec będę mógł jechać na przegląd i (mam nadzieje ) cieszyć się przejaszczkami po mieście Obrazek od momentu kiedy ja kupiłem to mam mieszane uczucia ... cieszę się jak dziecko w sklepie z zabawkami Obrazek i martwię ze przerosną mnie koszta itp . Nie raz myślałem żeby ja sprzedać i odzyskać kasę (nie jestem bogaczem i każdy grosz się dla mnie liczy ) ale bez większego zastanawiania się kupiłem ją bo jak bym się zastanawiał to nigdy bym tego nie zrobił ... i za każdym razem gdy na pare dni przyjeżdżałem do PL wchodziłem na 10 min do garażu żeby ja odpalić , pogłaskać i myśli o sprzedaży odchodziły momentalnie Obrazek
Zobaczymy jak to będzie ale Jak czytam wasze posty o zlotach itp to morda się od razu cieszy
Mam nadzieje ze kiedyś na taki trafie
Niewiem jak wrzucić zdjęcie auta
Jak mi się uda to piszcie komentarze , opisze stan , cene itp
A skąd jesteś? To teraz rezerwuj hotel na zlot na zakończenie sezonu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
lepiej wcale, niż byle jak 8-)

Arek Keler
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2020, 15:31

Re: Witam ja i c3 74’ cabrio

Post autor: Arek Keler » 10 sie 2020, 12:28

Świdnica dolnośląskie

Arek Keler
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2020, 15:31

Re: Witam ja i c3 74’ cabrio

Post autor: Arek Keler » 10 sie 2020, 22:22

Może mi ktos podpowiedzieć jak dodać zdjęcie ? 🙂

Awatar użytkownika
Yarkoos
Posty: 432
Rejestracja: 17 sie 2012, 14:24
Auto:: Corvette C5 Z06, C3 '75 L48, C6 ZR1
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam ja i c3 74’ cabrio

Post autor: Yarkoos » 26 sie 2020, 23:57

Arek Keler pisze:
10 sie 2020, 22:22
Może mi ktos podpowiedzieć jak dodać zdjęcie ? 🙂
Co do wrzucania zdjęć - zacytuję kolegę:
C3_wawa pisze:
22 sie 2019, 22:28
Musisz wrzucić (zdjęcie) gdzieś na serwer a potem między znaczniki IMG wstawić link i będzie się wyświetlało. Ja używam flickr.com

Kod: Zaznacz cały

[img]https://live.staticflickr.com/4454/23853596848_e7b7f7b34e_z.jpg[/img]
efekt będzie taki
Obrazek
Co do użytkowania C3 - nie jest drogie. Jeśli zarejestrujesz jako pojazd zabytkowy OC roczne wyniesie około 300 PLN (a nie musisz wykupywać od razu na rok - możesz np. na miesiąc za 60 PLN, bo zabytek nie musi być cały czas ubezpieczony). Przeglądów nie masz. Coś tam oczywiście spali, ale przecież dużo kilometrów nią nie natłuczesz. Ot, dojechać do spotu czy zlotu, zawieźć kogoś do ślubu, pokręcić się po okolicy...
I still play with cars.

ODPOWIEDZ