Witam wszystkich użytkowników ;)

Tutaj się witamy :)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EddieTheHead
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2015, 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: EddieTheHead » 12 wrz 2015, 18:54

Witajcie,jestem Michał,absolutny świr motoryzacyjny,obecnie właściciel E46 topless.
Od dzieciaka kocham się w mocnych samochodach i po zakończeniu zabawy z offroadem uznałem,że trzeba zająć się czymś innym i tak oto zamierzam spełnić marzenie za pomocą C5 Z06 :D
Jestem typem majsterkowicza po samochodówce i różne dłubanka przy aucie mi nie straszne,tym C5 urzekła mnie bardziej od AMG czy ///M.
Miałem okazję przejechać się C5 coupe niestety z automatem ale i tak urzekł mnie charakter tego samochodu.
Ojciec 8 lat posiadał Chevy Avalanche więc znam trwałość i prostotę konstrukcji marki Chevrolet.
Pozdrawiam użytkowników i liczę,że kiedyś zobaczymy się na jakimś zlocie :)

Awatar użytkownika
Darek Vette
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2014, 21:35
Lokalizacja: Wilczyn

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: Darek Vette » 12 wrz 2015, 21:22

Witaj ;) I powodzenia w spełnianiu marzenia, czyli kupieniu C5 Z06 :)

Awatar użytkownika
tatoo
Posty: 799
Rejestracja: 18 lut 2012, 14:14
Auto:: Z06
Lokalizacja: Świdnica

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: tatoo » 12 wrz 2015, 21:29

Sie ma! Powodzenia w zakupie dobrego Z06 ,Chociaż jeśli jesteś majsterkowiczem pomyśl o tej z06 za 60 tys. Zbij cenę na maxa i dłub ;)
Pozdrawiam tatoo
Obrazek

Awatar użytkownika
EddieTheHead
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2015, 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: EddieTheHead » 12 wrz 2015, 23:52

Myślę o niej non stop odkąd ją zobaczyłem :)
Kombinuję jak mogę,żeby opylić cabrio za dobry pieniądz i odliczam ostatnie dni do odzyskania plastiku :)

Awatar użytkownika
EddieTheHead
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2015, 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: EddieTheHead » 13 wrz 2015, 00:44

Poprawka
Odnalazłem na forum opis osoby która oglądała tą czerwoną Z06 i tak oto pierwsza sztuka jeszcze przed oględzinami odpada :)

Awatar użytkownika
pancerz7
Posty: 220
Rejestracja: 16 maja 2014, 01:44
Auto:: ZR1
Lokalizacja: Jasło

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: pancerz7 » 13 wrz 2015, 10:54

Witaj ;)
nie odrzucaj jej do końca wiem, że jest do wyrwania za dobrą kasę, przy odpowiednim nakładzie będzie igła ;)
Samochód pomimo iż jest cały do lakierowania i wymaga wkładu finansowego to nie przyjechał [biiip] do PL widziałem ją zaraz jak przypłynęła chyba w 2007roku
Moim zdaniem samochód jak najbardziej do ogarnięcia, oczywiście kwestia za ile się go kupi, ja usłyszałem od kogoś kwotę 50koła...

Awatar użytkownika
zietek
Posty: 1746
Rejestracja: 09 lis 2011, 14:51
Auto:: corvette C4
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: zietek » 13 wrz 2015, 15:22

pancerz7 pisze:Witaj ;)
nie odrzucaj jej do końca wiem, że jest do wyrwania za dobrą kasę, przy odpowiednim nakładzie będzie igła ;)
Samochód pomimo iż jest cały do lakierowania i wymaga wkładu finansowego to nie przyjechał [biiip] do PL widziałem ją zaraz jak przypłynęła chyba w 2007roku
Moim zdaniem samochód jak najbardziej do ogarnięcia, oczywiście kwestia za ile się go kupi, ja usłyszałem od kogoś kwotę 50koła...

tak, tylko ze czasem nerwy zwiazane z doprowadzeniem auta do normalnego stanu nie warte tych zaoszczedzonych pieniedzy, ja osobiscie wolalnbym zaplacic wiecej i kupic gotowa do jazdy i cieszyc sie nia

Awatar użytkownika
EddieTheHead
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2015, 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: EddieTheHead » 13 wrz 2015, 16:56

zietek pisze:
pancerz7 pisze:Witaj ;)
nie odrzucaj jej do końca wiem, że jest do wyrwania za dobrą kasę, przy odpowiednim nakładzie będzie igła ;)
Samochód pomimo iż jest cały do lakierowania i wymaga wkładu finansowego to nie przyjechał [biiip] do PL widziałem ją zaraz jak przypłynęła chyba w 2007roku
Moim zdaniem samochód jak najbardziej do ogarnięcia, oczywiście kwestia za ile się go kupi, ja usłyszałem od kogoś kwotę 50koła...

tak, tylko ze czasem nerwy zwiazane z doprowadzeniem auta do normalnego stanu nie warte tych zaoszczedzonych pieniedzy, ja osobiscie wolalnbym zaplacic wiecej i kupic gotowa do jazdy i cieszyc sie nia
Zietek podsumowałeś to świetnie.
Miałem już raz "przyjemność" robić remont generalny nadwozia w Land Cruiserze. W trakcie wychodzi strasznie dużo rzeczy które trzeba dodatkowo zrobić.
Szukam raczej egzemplarza do poprawek lub nawet z uszkodzonym laminatem (ojciec buduje łódki i mam styczności trochę z całym procesem produkcji lub naprawy elementów z laminatu),ewentualnie trochę mechaniki do zrobienia,ale z całą elektroniką,z opisu tamtego użytkownika wychodzi,że do zrobienia jest karoseria,hamulce,elektronika i kto wie co jeszcze...
Swoją drogą mam malutkie pytanko do posiadaczy C5 cabrio, jak jest ze sztywnością nadwozia? U mnie w cabrio gdy jadę i przyłożę dłoń do szczeliny pomiędzy drzwiami,a tylnym błotnikiem to czuję jak konstrukcja chodzi,nawet nie wspominam o efekcie akustycznym gdy wjadę jednym kołem na spory krawężnik...
A jak ma się sprawa w Corvette? :)

Awatar użytkownika
zietek
Posty: 1746
Rejestracja: 09 lis 2011, 14:51
Auto:: corvette C4
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: zietek » 13 wrz 2015, 17:46

EddieTheHead pisze:
zietek pisze:
pancerz7 pisze:Witaj ;)
nie odrzucaj jej do końca wiem, że jest do wyrwania za dobrą kasę, przy odpowiednim nakładzie będzie igła ;)
Samochód pomimo iż jest cały do lakierowania i wymaga wkładu finansowego to nie przyjechał [biiip] do PL widziałem ją zaraz jak przypłynęła chyba w 2007roku
Moim zdaniem samochód jak najbardziej do ogarnięcia, oczywiście kwestia za ile się go kupi, ja usłyszałem od kogoś kwotę 50koła...

tak, tylko ze czasem nerwy zwiazane z doprowadzeniem auta do normalnego stanu nie warte tych zaoszczedzonych pieniedzy, ja osobiscie wolalnbym zaplacic wiecej i kupic gotowa do jazdy i cieszyc sie nia
Zietek podsumowałeś to świetnie.
Miałem już raz "przyjemność" robić remont generalny nadwozia w Land Cruiserze. W trakcie wychodzi strasznie dużo rzeczy które trzeba dodatkowo zrobić.
Szukam raczej egzemplarza do poprawek lub nawet z uszkodzonym laminatem (ojciec buduje łódki i mam styczności trochę z całym procesem produkcji lub naprawy elementów z laminatu),ewentualnie trochę mechaniki do zrobienia,ale z całą elektroniką,z opisu tamtego użytkownika wychodzi,że do zrobienia jest karoseria,hamulce,elektronika i kto wie co jeszcze...
Swoją drogą mam malutkie pytanko do posiadaczy C5 cabrio, jak jest ze sztywnością nadwozia? U mnie w cabrio gdy jadę i przyłożę dłoń do szczeliny pomiędzy drzwiami,a tylnym błotnikiem to czuję jak konstrukcja chodzi,nawet nie wspominam o efekcie akustycznym gdy wjadę jednym kołem na spory krawężnik...
A jak ma się sprawa w Corvette? :)
ogolnie kazde cabrio powinno miec dobra sztywnosc, jak czujesz w swoim aucie ze cos jest nie tak, moze mialo dosc powazna przeszlosc wypadkowa, a co do c5, mialem dwie cabrio i ze sztywnoscia bylo wszystko ok.

Awatar użytkownika
EddieTheHead
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2015, 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: EddieTheHead » 13 wrz 2015, 18:13

No właśnie zanim ją kupiłem zjeździłem kawałek kraju i ta jako jedyna które oglądałem nie była rozbita w przeszłości ani nie potrzebowała dużego wkładu finansowego,poza tym była kupiona na szczęście od pedanta który jeździł do ASO z byle pierdołą,ale cena była astronomiczna jak za taki samochód.
Wydaje mi się,że to w normalne w 4 osobowych kabrioletach z samonośmym nadwoziem,poza tym e46 cabrio to niezły kawałek stali,waży ponad 1700kg i jak wspomniałem jest naprawdę 4-ro osobowa.
Te drgania odkryłem dopiero na siedzeniu pasażera gdy mi się nudziło,wcześniej tylko akustyka na krawężnikach.
Powiedz Zietek, warto jest Twoim zdaniem szukać z06 czy może skłonić się do cabrio? Powiem Ci,że jestem żądny mocy i ta moc podoba mi się w z06,ale z drugiej strony uwielbiam jeździć kabrioletami i zwykłej C5 mocy nie brakuje :)

Awatar użytkownika
zietek
Posty: 1746
Rejestracja: 09 lis 2011, 14:51
Auto:: corvette C4
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Kontakt:

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: zietek » 13 wrz 2015, 19:24

w z06 masz moc , w sumie tylko ok 50KM wiecej od zwyklego LS ( dane katalogowe ) ale z06 masz w jednej opcji nadwozia, dachu w niej nie zdejmiesz. Jak dla mnie C5 cabrio jest poprostu piekna, jak potrzebujesz mocy, poszukaj auta z manualem, za ok 10tys, zrobisz w niej +/- 400KM i tez frajda z jazdy jest ogromna.

Awatar użytkownika
aro
Posty: 1744
Rejestracja: 08 lis 2011, 19:01
Auto:: Vette '79
Lokalizacja: Ujazdów
Kontakt:

Re: Witam wszystkich użytkowników ;)

Post autor: aro » 14 wrz 2015, 07:31

to może się skusisz na moją budę od C3? ;) zostanie CI kupę kasy na wsadzenie jakiegoś LS'a
The tendency is to push it as far as you can.
Vetta '79, cammed C4 LT1, anthracite wrapped, C5 front brakes.
C3 for sale :( --> KLIK!!!

ODPOWIEDZ