Pozdrowienia znad morza

Tutaj się witamy :)
Awatar użytkownika
Lopez
Posty: 987
Rejestracja: 24 lis 2013, 15:57
Lokalizacja: Włocławek

Re: Pozdrowienia znad morza

Post autor: Lopez » 11 lis 2018, 14:03

Szukać można bardzo długo albo znaleźć od razu, ważne jest jedynie to, żeby nie zastanawiać się nie wiadomo jak długo przed zakupem, ja tak kupowałem c5 twin turbo, myślałem, dzwoniłem, negocjowałem i kombinowałem, aż w końcu gość mieszkający 3 ulice dalej po prostu wyciągnął kasę z konta i ją kupił i teraz wkur*** mnie za każdym razem jak przejeżdża. :D

Awatar użytkownika
Patryk
Posty: 1431
Rejestracja: 14 sty 2013, 10:10

Re: Pozdrowienia znad morza

Post autor: Patryk » 11 lis 2018, 14:08

rs. pisze:
10 lis 2018, 16:03
Prawda - nowych mustangów jest w brud. Są relatywnie tanie, dlatego dużo osób stać na wrzucenie sobie forda w leasing (w odróżnieniu od np. porsche). Ja miałem też myśl aby wziąć w leasing challengera w v8, ale nie do końca do mnie przemawia. Znalazłem filmiki z vette na cat-backu Corsa extreme. To jest to. Vette w manualu + Corsa extr + wotbox. Coraz bardziej jestem przekonany do Chevroleta. Boję się o swoje wymagania, bo targa w manualu i na pewno nie żółta to już niezłe okrojenie zakresu poszukiwań. Mistrzostwo to byłby czarny lakier + czarny felunek. No cóż, trzeba się uzbroić w cierpliwość i szukać tej jedynej Obrazek BTW. Jak długo szukaliście Corvette? Nie wiem czy przygotować się na pół roku, czy może rok i więcej Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Nie rozumiem tego szukania. Jak nie ma ogłoszeniu w pl to patrzysz mobile czy podobne za granicą albo kupujesz w usa. Szukać auta rok czy dłużej to jakaś głupota. Chyba że chodzi o auto za pół ceny wartości rynkowej czy w mega promocji to ok można czekać i ponad rok ale i z tym może być różnie bo trafi się handlarz z lepszym refleksem i zabierze auto z przed nosa.
Pierwszą vette kupiłem w miesiąc po prostu chciałem jak najszybciej bawić się autem a nie dręczyć się i oglądać filmy w necie.

ODPOWIEDZ