Serdecznie wszystkich witam!

Tutaj się witamy :)
ODPOWIEDZ
Jacek3
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2019, 21:04

Serdecznie wszystkich witam!

Post autor: Jacek3 » 17 lut 2019, 20:24

Hej!Mam na imię Jacek.Od niedawna stałem się posiadaczem wymarzonego auta jakim jest Corvette C3 w ostatnim roku produkcji 1982.Trafiłem tu,bo mam nadzieję poznać na tym forum pozytywnie zakręconych ludzi,którzy kochają motoryzację ;)Swojego rodzynka szukałem sporo czasu,ale w końcu się udało.Jak trochę ogarnę to forum to postaram się wrzucić jakieś foto.Tymczasem pozdrawiam wszystkich miłośników vetty i mam nadzieję się spotkać na jakimś zlocie.

Awatar użytkownika
Lukas134
Posty: 2928
Rejestracja: 04 kwie 2012, 18:22
Auto:: Corvette C4 89 & C6 06
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Serdecznie wszystkich witam!

Post autor: Lukas134 » 17 lut 2019, 20:54

Witamy
Co do spotkania to 26-28 kwietnia jest zlot w centrum Polski także zapraszamy

Jacek3
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2019, 21:04

Re: Serdecznie wszystkich witam!

Post autor: Jacek3 » 17 lut 2019, 21:44

Termin i lokalizacja pasuje,więc zrobię co w mojej mocy żeby zaliczyć pierwszy zlot 8-)

Jacek3
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2019, 21:04

Re: Serdecznie wszystkich witam!

Post autor: Jacek3 » 22 lut 2019, 18:36

Heyak!Chciałem zamieścić zdjęcia mojego nowego nabytku,ale przekopałem trochę forum i okazało się,że były właściciel też tutaj zaglądał i zamieścił już kilka fotek.Chodzi o użytkownika Tilek, który dołączył na forum na początku 2015-go roku.
Od tego czasu vetta wiele się nie zmieniła.Jak to w 99% przypadków,tak i tutaj trzeba zajrzeć tu i ówdzie od razu po zakupie.Na pierwszy ogień poszedł tylny Y pipe bo stary został mi w rękach po próbie wysunięcia z końcowych tłumików.Brakuje przedniego spoilera,który już zamówiłem.Lakier też będę polerował i zabezpieczał.Do naprawy również nieszczelna klima,niesprawny tempomat i parę pierdół.Niestety jestem trochę pedantem jeśli chodzi o to auto i zamówiłem również naklejki itp by auto było jak najbliższe oryginału :)

ODPOWIEDZ